Su Kaçağı Tespiti Fatih

Su kaçağı tespiti fatih ilçesinde hizmet veriyoruz. Yerimiz At pazarı meydanı , ali kuşçu mahallesi No : 11/1 Fatih semtinde bulunmaktadır. Su kaçağı bulan firmalar tesisat sorunları beklemez acil müdahale gerekmektedir bu yüzden size en yakın servise ulaşmanız daha doğru doğru olacaktır.

Fatih su kaçağı tespit servisi olarak su kaçağı bulma fiyatımız normal daireler için 99 TL olarak belirlenmiştir. Hem temiz su hemde atık suda kaçak su tespiti yapabilecek makineler ve ustalara sahibiz.

Fatih Makineli Su Kaçağı Bulan Tesisatçılar

Alt komşuya olan su sızıntılarını bulmak aslında cihaz ve kamera sistemi ile kolaydır zor olanı tesisatçı tarafından kırım döküm yapılarak bulunmasıdır. Su kaçağı bulan tesisatçı tesisat ekibimiz pek çok su kaçakları çeşitleri ile önceden karşılaştığından sizin tesisat arızasını bulması pekte zor olmayacaktır. Konusunda uzman ve eğitimli tesisatçılarımız tarafından sorununuz çözülecektir.

  • Fatih robotlu su kaçağı tespiti
  • Fatih cihazla su kaçağı bulma
  • Fatih kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar
  • Fatihte su kaçağını termal kamerayla bulan usta

Su kaçağı tespiti Fatih için doğru tercih Çözüm Merkezi yapılan onarım işlemlerine 1 yıl garanti vermektedir. Sıradan tesisatçılara evinizi kırdırtmayın uzman tesisatçılar su kaçağını noktasal olarak bulduğundan gereksiz kırım dökümlere son vermektedir.Uygun fiyata profesyonellikle hizmet veren fatih su kaçağı bulma firmamız ekonomik fiyatlarla da yüzünüzü güldürüyor. Tesisat su kaçağı genelde alt komşuya damlama şekilinde görülmektedir. Su arıza tespiti gider su kaçakları ise küflenme ve kabartılar şeklinde görülür. Kombi su eksilmesi ise sıcak su hattında bir kaçak olduğuna işaret eder. Bazı kaçakları hiç kırmadan ilaçlama sistemi ile de kapatabiliyoruz burada önemli olan suyun ne kadar zaman için kayıp verdiğidir.

Su kaçağı tespiti Fatih kullandığımız sistemler kameralı su kaçağı görüntüleme sistemi , aksutik dinleme sistemi ve termal sistemdir. Bunlara yardımcı olarak test pompaları ve tıkanıklık açma makineleri kullanmaktayız. Fatihte su arıza tespiti için bizi arayınız.

Su kaçağı tespiti Fatih tesisatçı firmamız son teknoloji robot cihazlarla su sızıntısının yerini tespit ederek bulunan yere zarar vermeden su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Yaptığımız yer 24 saat içinde tekrardan sızıntı gösterirse garanti kapsamında o gün içerisinde servisimiz bulunmaktadır.

 

Be the first to comment

Leave a comment