su kaçağı çözüm merkezi

Su kaçağı çözüm merkezi olarak dairelerde ve yapılarda meydana gelen gizli su sızıntılarının yerini kırmadan kameralı sistemle noktasal olarak tespit etmekteyiz. Çözüm Merkezi İstanbul’un tesisat sorunlarına teknlojik çözüm üretmektedir. Diğer tesisatçılardan farkımızın son teknoloji cihazlarımızı tesisat sektöründe kullanarak geniş servis ağımızla hizmet vermemizdir.

Sektör Lideriyiz

1998 yılından günümüze verdiğimiz servisleri kontrol ettiğimizde sektör lideri olduğumuz ortaya çıkmıştır. Su kaçağı çözüm merkezi İstanbul genelinde 7 servis aracı ile hizmet vermektedir. Bazı bölgelere hizmet noktası açarak servislerin daha hızlı ve kolay ulaşabilir olmasını amaçladık. İstanbul içi Çözüm Merkezi firmamızın 5 bölge servis noktasından oluşmaktadır . Avrupa ve Anadolu Yakasında özel servis araçlarımız mevcuttur. Firmamızda müşteri memnuniyeti ve güveni ön plandadır , asla ara eleman taşareon , sigortasız işçi kullanmıyoruz çünkü sizin evinizi ve sevdiklerinizi riske atamayız. Evet bu işin sektörde getirdiği rahavetle ucuz su kaçağı tespiti servisi diye çıkan şahıslar kendi elemanlarını kullanmamaktadırlar. Zaten resmi bir şirket veya kurum olmadıkları için bu kadar ucuza bu işe yaptıklarını ilan olarak vermektedirler bu şahısların yeri bile yoktur devlete vergi vermezler dolayısı ile size garanti veremezler. Verdikleri garanti anca sözde olur fatura kesemezler lütfen duyarlı olalaım bu tür şahıslara meydan vermeyelim.

su kaçağı çözüm merkezi

1 yıl Garanti Veriyoruz

Yaptığımız tespit ve onarımlara su kaçağı çözüm merkezi olarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Böylece yaptığımız işin arkasında olduğumuzu siz değerli müşterilerimize göstermekteyiz.Garantili hizmet için yapmanız gerken iletişim sekmesinden size en yakın çağrı noktamızı aramak.

Be the first to comment

Leave a comment