Su Kaçağı Bulma Adalar

 

su kaçağı bulma adalar

su kaçağı bulma adalar

Adalar Su Kaçağı Bulma 

Evinizde su kaçağı var, kırdırmaktan mı korkuyorsunuz ? Çözüm Merkezi, kırmadan dökmeden boruları sökmeden, son teknolojiyi kullanarak daire ve iş yerlerinde, su kaçağı ve su sızıntı oluşumlarını tespit ederken gereken onarım işlemlerinide garantili olarak yapmaktadır.

Su kaçağı bulma cihazlarının en gelişmişine sahip olan firmamız İstanbu’lun tüm semtlerine su kaçağı bulma  ve onarım hizmeti vermektedir. Tesisat arızaların en büyüğü olan su sızıntıları genelde alt komşunun tavanına damlama , küflenme ve kabartı şeklinde görülmektedir. Bu olumsuzluklar görüldğünde derhal tesisat firmamızı aramanız gerekmektedir. Akan su pis su olabilir. Bu gider suları çeşitli bulaşıcı hastalıklara sebebiyet veririken binanın ana kolon hatlarınada zarar vererek olası bir depremde çabuk yıkılmasına neden olacaktır.

Tesisat firmamız sadece temiz suya değil , gider kaçakları ve izolasyon kaçakları için özel termal kamera sistemlerine sahiptir. Temiz su kaçakları, su tesisatı, test pompaları ve özel dinleme cihazları ile bulunmaktadır. Sıcak su ve kombi su kaçakları termal kamera veya kapatıcı illaçlar kullanılarak giderilmektedir. Pimaş ile ilgili su kaçakları için gider kısımından özel yaylı ve esnek kamera sistemleri salınmaktadır. İzolasyon kaçakları yani bizim gözle göremediğimiz kaçaklar termal kamera sistemi sayesinde görüntüleme yaparak bulunmaktadır.

İstanbul ilinin neresinde olursanız olsun saat kaç olursa olsun bizleri arayarak su kaçakları hakkında geniş bilgiye ücretsiz sahip olabilir ve randevü talep edebilirsiniz. Yapılan her iş garanti kapsamı altındadır ve fatura kesilmektedir. Su kaçağı problemleri için porfesyonel çözüm bizde size en yakın servisimizi iletişim sekmesinden öğrenebilirsiniz.

Konusunda uzman personellerimiz aynı gün servis hizmeti vermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment