Cihazlı Su Kaçağı Tespit Şirketleri

Cihazlı su kaçağı tespit şirketleri binalarda , dairede ve geniş alanlarda kırmadan dökmeden kameralı sistem su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 ve Gsm 0532 736 48 79 dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Binalarda cihazlı su kaçağı tespit şirketleri telefon numarası yukarıdaki kısımda yer almaktadır İstanbul geneli servis hizmeti alabilirsiniz. Binada su kaçağı var ise cihazsız tesisatçılar ile çalışmayın bilgi için bizi arayınız.

Cihazla Su Kaçağı Tespit Servis Şirketleri

Cihazlı su kaçağı tespit şirketlerini arayın tesisatınızda su kaçağı olduğunu düşündüğünüz zaman hemen öyle sıradan bir tesisatçıya haber vermeyin. Önce tesisatçılar ile ilgili bir araştırma yapın. Bunun için de interneti kullanabilirsiniz. Bu araştırmayı yaparken mutlaka bizim firmamız hakkındaki bilgilere de ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamızın internet sitesi arama motorlarında üst sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle firmamızı bulmanız oldukça kolay olacaktır. Peki bizim firmamız hakkında bilgileri okudunuz. Cihazlı su kaçağı tespit şirketleri firmamıza ulaştınız ve biz su kaçağı problemi için evinize geldik. Bundan sonra ne yapacağız işte şöyle anlatalım.

Evinize veya iş yerinize gelen alanında uzman olan tesisatçı ekibimiz öncelikle dinleme cihazları ile temiz su borularını inceler. Dinleme cihazları zemin ne kadar kalın olursa olsun tesisat boruları içerisinde var olan her türlü su kaçağını kolaylıkla bulabilir. Borular üzerinde birden fazla kaçak yeri olsa bile hepsini tespit eder. Temiz su boruları dışında pis atık su boruları da incelenir. Bunlar için de kameralar kullanılır. Bu kameralar ile lavabo gideri, banyo gideri, küvet gideri, klozet gideri gibi borular tek tek incelenir. Borulardaki her bir nokta görüntülenir ve su kaçağının nerede olduğu bulunur. İşte yaptığımız bütün bu işlemler ise cihazlı su kaçağı tespit şirketleri işlemidir. Eviniz içerisinde bir inşaat alanı oluşturmadan kullandığımız cihazlar sayesinde tesisatta var olan bütün su kaçaklarını işte bu cihazlar yardımıyla kolayca buluyoruz.

Cihazlı su kaçağı tespit şirketleri yaptıktan sonra sıra geldi su kaçağı olan yerin tamir edilmesine. Eğer temiz su borularında var olan oldukça küçük bir noktadan su kaçağı var ise işte o zaman cihazla su kaçağı tespit şirketleri olarak adlandırdığımız yöntem olan kimyasal ilaç ile deliği kapatıyoruz. Ama delik büyük ise işte o zaman birkaç fayans kırarak deliğin olduğu yerdeki gerekli tamirat işlemlerini yapıyoruz ve zemini tekrar kapatıyoruz. Aynı şekilde pis atık su borularında oluşan kaçaklar içinde birkaç fayans kırarak buradaki kaçağı tamir edip zemindeki gerekli kapatma işlemlerini yapıyoruz. İşte su kaçağı sorunlarında yaptığımız işlemler bunlardan ibarettir. Bütün bu işlemleri yaparken de hem teknolojiyi kullanıyoruz hem de yılların verdiği deneyimlerimizi ve bilgilerimizi kullanıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment