aletle su kaçağı tespiti

Aletle su kaçağı tespiti gerçekleştirmek için cihazlar son derece önemli bir yer tutar ve firmalar da bu cihazlardan sürekli olarak yararlanırlar. Böylece fayans kırılmasına gerek kalmamış olacaktır. Fayansların kırılmaması müşteriler açısından iki farklı avantaj oluşturur. Bu sayede hem maddi açıdan hem de zaman açısından tasarruf gerçekleşmiş olacaktır.

aletle su kaçağı tespitiKişiler fayans kırılmadığı için ekstradan fayans ücreti ödemek zorunda kalmayacaktır. Ayrıca su kaçak tespiti cihaz sayesinde direk olarak bulunur ve bu işlem sırasında fazladan işlerle de uğraşmaya gerek kalmaz. Böylece günler borunca su kaçağı tespiti yapmak zorunluluk da olmaz. Kişiler de zamandan kazanmış olur. Firmaların bu konudaki önemi fazladır ve müşterilere en iyi biçimde hizmet vermek zorunda kalırlar. Yalnızca bu sayede çeşitli sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Bunun yanı sıra çalışanların edinmiş olduğu tecrübe de tesisat sorunlarını çözmek konusunda önemli bir yer tutar. Firmamız da gerekli özeni her konuda gösterir ve müşteri memnuniyeti sağlanması için en garanti çözümleri getirmiş olur. Bu sayede uzun bir süre boyunca aynı bölgede kaçak sorunu yaşamazsınız.

Akustik Dinleme Cihazı

Aletle su kaçağı tespiti yapmak için üretilen cihazlara akustik dinleme cihazı adı verilir. Bu cihazlar farklı kısımlardan oluşurlar. Kaçağın olduğu yeri tespit edebilmek için personelimiz ilk olarak cihazın uç kısmını fayanslar üzerinde gezdirmeye başlar. Bunu yaparken ekrandan da faydalanır ve ses dalgalarını kontrol eder. Ayrıca su çıkışına yaklaştıkça, kulaklığa gelen ses de artış gösterecektir. Bu sayede sorunsuz ve hatasız bir tespit işlemi ortaya çıkar. Kaçağın nerede oluştuğu anlaşıldıktan sonra da yalnızca bu bölgeyi kırmak gerekir. Gider borusuna ulaşılır ve hasarlı boru yerinden çıkartılır. Son olarak da yeni borunun takılması ile işlem bitmiş olacaktır. Yenilenen giderler kişileri yıllar boyunca idare eder ve böylece uzun bir süre boyunca herhangi bir kaçak sorunu ile karşılaşılmamış olur. Tekrardan da aynı masraflara girmeniz gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Termal Kamera Sistemleri

Sadece akustik dinleme cihazı ile değil termal kamera ve gider içi görüntüleme kamera sistemleri ile İstanbul genelinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizin de böyle bir sorununuz varsa ve kısa zaman içinde aletle su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız firmamızdan yardım isteyebilir, gerekli hizmeti de alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment